Link Click Count (7.x-2.3) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »
