Link favicon formatter (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Age
ca: Temps

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Fields
ca: Camps

en: Service
ca: Servei

en: File mime
ca: Mime del fitxer
