Link favicon formatter (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Age
ja: 年齢

en: Format
ja: フォーマット

en: Filename
ja: ファイル名

en: Fields
ja: フィールド

en: Service
ja: サービス

en: Favicon
ja: お気に入りアイコン

en: File mime
ja: ファイルの MIME
