Link favicon formatter (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Age
ar: العمر

en: Format
ar: التنسيق

en: URL
ar: العنوان URL

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Fields
ar: الحقول

en: Favicon
ar: أيقونة الموقع
