Link favicon formatter (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Age
sv: Ålder

en: Filename
sv: Filnamn

en: Fields
sv: Fält

en: Service
sv: Tjänst

en: Favicon
sv: Bokmärkesikon
