Link favicon formatter (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Age
uk: Вік

en: Format
uk: Формат

en: URL
uk: URL-адреса

en: Filename
uk: Назва файла

en: Fields
uk: Поля

en: Service
uk: Служба

en: Favicon
uk: Іконка favicon

en: File mime
uk: Mime-тип файла
