Link favicon formatter (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Age
de: Alter

en: Filename
de: Dateiname

en: Fields
de: Felder

en: Service
de: Dienst

en: Favicon cache settings
de: Cache-Einstellungen des Favicons

en: File mime
de: Dateierweiterung
