Link favicon formatter (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Age
fa: سن

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: URL
fa: نشانی

en: Filename
fa: نام فایل

en: Fields
fa: فیلدها
