Link favicon formatter (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Age
hu: Kor

en: Format
hu: Formátum

en: URL
hu: Webcím

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Fields
hu: Mezők

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: File mime
hu: Fájl MIME
