Link favicon formatter (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Age
ru: Возраст

en: Format
ru: Формат

en: Filename
ru: Имя файла

en: Fields
ru: Поля

en: Favicon
ru: Иконка Favicon

en: File mime
ru: Mime-тип файла
