Link favicon formatter (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Age
es: Edad

en: Format
es: Formato

en: Filename
es: Nombre de archivo

en: Fields
es: Campos

en: Service
es: Servicio

en: File mime
es: Archivo mime
