Link favicon formatter (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Age
et: Vanus

en: Format
et: Vorming

en: Filename
et: Failinimi

en: Fields
et: Väljad

en: Service
et: Teenus

en: Favicon
et: Tunnusikoon
