Link favicon formatter (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Age
gl: Idade

en: Format
gl: Formato

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Fields
gl: Campos

en: Service
gl: Servizo
