Link favicon formatter (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Age
he: גיל

en: Format
he: פורמט

en: URL
he: כתובת URL

en: Filename
he: שם קובץ

en: Fields
he: שדות

en: Favicon
he: אייקון מועדפים
