Link favicon formatter (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Age
lv: Vecums

en: Format
lv: Formāts

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Fields
lv: Lauki

en: Favicon
lv: Favikona
