Link favicon formatter (7.x-1.6) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Age
cs: Věk

en: Format
cs: Formát

en: Filename
cs: Název souboru

en: Fields
cs: Pole

en: Service
cs: Služba
