Link favicon formatter (7.x-1.6) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Age
it: Età

en: Format
it: Formato

en: Filename
it: Nome file

en: Fields
it: Campi

en: Service
it: Servizio

en: File mime
it: Mime del file
