Link favicon formatter (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Age
nl: Leeftijd

en: Format
nl: Opmaak

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Fields
nl: Velden

en: File mime
nl: Bestands-MIME
