Link favicon formatter (7.x-1.7) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Age
lt: Amžius

en: Format
lt: Formatas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Service
lt: Paslauga
