Link favicon formatter (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Age
hi: उम्र

en: Format
hi: प्रारूप

en: URL
hi: यूआरएल

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Fields
hi: क्षेत्र
