Link favicon formatter (7.x-1.8) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Age
is: Aldur

en: Format
is: Stílsnið

en: URL
is: vefslóð

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Fields
is: Svæði
