Link favicon formatter (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Age
pt: Idade

en: Format
pt: Formato

en: Filename
pt: Nome do ficheiro

en: Fields
pt: Campos

en: Service
pt: Serviço

en: File mime
pt: Ficheiro mime
