Link favicon formatter (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Age
sk: Vek

en: Format
sk: Formát

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Fields
sk: Polia

en: Service
sk: Služba
