Link partners (7.x-1.18) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག
