Link partners (7.x-1.18) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Links
hi: लिंक

en: ID
hi: आईडी

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Context
hi: संदर्भ
