Link partners (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Links
az: Linklər

en: Length
az: Uzunluq

en: ID
az: İD

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Context
az: Kontekst

en: Summary or trimmed
az: Xülasə və ya kəsilmiş
