Link partners (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Links
cs: Odkazy

en: Length
cs: Délka

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Context
cs: Kontext

en: Summary or trimmed
cs: Shrnutí nebo oříznutí
