Link partners (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Length
da: Længde

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Context
da: Kontekst

en: Summary or trimmed
da: Resumé eller beskåret
