Link partners (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Length
de: Länge

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Context
de: Kontext

en: Summary or trimmed
de: Zusammenfassung oder gekürzt
