Link partners (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Links
et: Lingid

en: Length
et: Pikkus

en: Configuration
et: Seadistus

en: Context
et: Kontekst

en: Summary or trimmed
et: Kokkuvõte või kärbitud
