Link partners (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Links
fi: Linkit

en: Length
fi: Pituus

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Context
fi: Konteksti

en: Summary or trimmed
fi: Yhteenveto tai trimmattu
