Link partners (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Links
id: Tautan-tautan

en: Length
id: Panjang

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Context
id: Kontek

en: Summary or trimmed
id: Ringkasan atau dipangkas
