Link partners (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Length
kn: ಉದ್ದ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ
