Link partners (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Links
lt: Nuorodos

en: Length
lt: Ilgis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Context
lt: Kontekstas

en: Summary or trimmed
lt: Įžanga arba sutrumpinta
