Link partners (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Links
pl: Odnośniki

en: Length
pl: Długość

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Context
pl: Kontekst

en: Summary or trimmed
pl: Podsumowanie lub przycięte
