Link partners (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Links
ro: Legături

en: Length
ro: Lungime

en: Configuration
ro: Configurație

en: Summary or trimmed
ro: Sumar sau tăiat
