Link partners (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Links
sk: Odkazy

en: Length
sk: Dĺžka

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Context
sk: Kontext

en: Summary or trimmed
sk: Zhrnutie alebo skrátený
