Link partners (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Links
sv: Länkar

en: Length
sv: Längd

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Context
sv: Sammanhang

en: Summary or trimmed
sv: Sammanfattning eller nedkortad
