Link partners (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Length
tr: Uzunluk

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Context
tr: Bağlam (Context)

en: Summary or trimmed
tr: Özet veya kırpılmış
