Link partners (7.x-1.22) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Links
be: Спасылкі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configuration
be: Налады

en: Context
be: Кантэкст

en: Summary or trimmed
be: Падсумаванне або скарочаны тэкст
