Link partners (7.x-1.22) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Links
ca: Enllaços

en: Length
ca: Llargada

en: Configuration
ca: Configuració

en: Summary or trimmed
ca: Resum o retallat
