Link partners (7.x-1.22) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Length
el: Μήκος

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Summary or trimmed
el: Περίληψη ή περικομμένο
