Link partners (7.x-1.22) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Length
hu: Hosszúság

en: ID
hu: Azonosító

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Summary or trimmed
hu: Összefoglalóval, vagy a teljes szöveg eleje
