Link partners (7.x-1.22) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Links
ja: リンク

en: Length
ja: 長さ

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Context
ja: コンテキスト

en: Summary or trimmed
ja: 概要か切り詰め
