Link partners (7.x-1.22) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Links
mr: दुवे

en: Length
mr: लांबी

en: ID
mr: आय डी

en: Configuration
mr: संरूपण
