Link partners (7.x-1.22) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Links
oc: Ligams

en: Length
oc: Longor

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Context
oc: Contèxte

en: Summary or trimmed
oc: Resumit o copat
