Link partners (7.x-1.22) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Links
pt: Ligações

en: Length
pt: Comprimento

en: Configuration
pt: Configuração

en: Context
pt: Contexto

en: Summary or trimmed
pt: Sumário ou cortado
