Link partners (7.x-1.22) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Links
th: ลิงก์

en: ID
th: ไอดี

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Context
th: บริบท
