Link partners (7.x-1.22) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Links
vi: Các liên kết

en: Length
vi: Chiều dài

en: ID
vi: Mã

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Context
vi: Ngữ cảnh

en: Summary or trimmed
vi: Bản thu gọn hoặc phần tóm tắt
