Link partners (7.x-1.22) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Links
ar: روابط

en: Length
ar: الطول

en: ID
ar: المعرف ID

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Context
ar: السياق

en: Summary or trimmed
ar: الملخص أو المشذب
